lombard-olsztyn.pl

Pod tym adresem internetowym (lombard-olsztyn.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, fryzjer Kraków. Takie domeny znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy na pewno stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak tworzycie treści dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy punkty, które zainteresują przyszłych użytkowników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Korzystamy fotografie z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz przesłać naszej firmie swoje fotografie, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi przygotowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na przekazanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może zaproponować własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!