lombard-olsztyn.pl

Pod tym adresem internetowym (lombard-olsztyn.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Wynajmowane strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Generyczne adresy wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi adresami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej działalności? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wynajdziemy zapewne odpowiednią domenę, zawierającą najlepsze słowa klucze. Po prostu napisz do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny abonament.


5. Jak opracowujecie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy rzeczy, które zaciekawią potencjalnych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały kryteria dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach ilustracje?

Stosujemy ilustracje z największych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić naszej firmie swoje zdjęcia, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nas stronę z prośbą o zaakceptowanie. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich sugestii. Za darmo zmienimy serwis.


8. Dla kogo skierowana jest propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może posiadać inny adres swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie treści na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!